Často kladené otázky

Často kladené otázky

Základné otázky

Keď zistíte, že vám objednaný tovar nesedí a budete si ho želať vymeniť alebo vrátiť, vytlačte si formulár na linku, uvedenom nižšie a pošlite nám ho naspäť na adresu:

Sport & More, Trenčianska 53, Bratislava, 82109

Hneď ako váš balíček obdržíme, vám tovar vymeníme, ale pošleme vašu úhradu za objednávku vám späť na účet.

Všetky potrebné info nájdete tu:  https://gymhero.sk/vymena-a-vratenie-tovaru

Všetky produkty dostupné na eshope si môžete pozrieť a vyskúšat v našom showroome v Bratislave na Trenčianskej 53, v ružinove blízko predajne Ryba.

Keďže je to showroom, prosím dajte nám dopredu vedieť , že prídete na tel. čísle +421 907 547 322 . Radi sa vám prispôsobime, podľa vašich možností termínu náštevy showroomu.

Ak ste využili pre dodanie objednaného tovaru službu od UPS, váš balík bude doručený v rámci SR na 2. max 3. pracovný deň a do ČR do 3-4 pracovných dní od prijatia vašej objednávky. Do ostatných krajín doručujeme do 5-7 dní. Počas dní pracovného volna a sviatkov, neexpedujeme.

Základným predpokladom úspešného a rýchleho doručenia vášho tovaru je zadanie spravnej kontaktnej adresy a telefonneho čísla, aby Vás kurier vedel bez problémov zastihnúť.

Áno. Štandardné veľkosti XS,S,M a L sedia. Ak sa rozhodujete medzi dvoma veľkosťami odporúčame zvoliť tú menšiu.

Start typing and press Enter to search

Košík

Žiadne produkty v košíku.

Odber noviniek!

Prihláste sa na odber a budeme Vás infomovať o novinkách We Love Gym Hero.